Tue May 21, 2019   |   سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸  
   
 
 
  ارتباط با شهردار همدان  |  ارتباط با مدیران  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  مناقصه و مزایده  |  پیام ها و اطلاعیه ها
     ارتبـاط با مدیران شهرداری همدان


  نام و نام خانوادگی سمت پست الکترونیک  
  عباس صوفی شهردار همدان Soufi@hamedan.ir  
  مرتضی حضرت زاده معاون برنامه ریزی و توسعه hazratzadeh@hamedan.ir  
  مجید درویشی معاون مالی و اقتصادی Darvishi@hamedan.ir  
  عزیزا... یوسفی سرپرست معاونت امور زیربنایی Usefi@hamedan.ir  
  مجید یوسفی نوید معاون شهرسازی Usefinavid@hamedan.ir  
  وحید علی ضمیر معاون خدمات شهری Alizamir@hamedan.ir  
  حسن محمدی مشاور و مسئول شهر سبز Mohammadi@hamedan.ir  
  سید حسین معصوم زاده مشاور شهردار Masoomzadeh@hamedan.ir  
  محمدرضا فیضی منش مدیر حراست Feyzimanesh@hamedan.ir  
  مجید غیاثی مدیر امور اداری Ghiasi@hamedan.ir  
  مهدی افراسیابی مدیر حقوقی Afrasyabi@hamedan.ir  
  امیر فتحیان مدیر منطقه 1 Fathian@hamedan.ir  
  رضا ابرار خرم مدیر منطقه 2 Khoram@hamedan.ir  
  مجذوبی مدیر منطقه 3 Majzoobi@hamedan.ir  
  مسعود دهبانی مدیر منطقه 4 Dehbani@hamedan.ir  
  محمد درگاهی مدیر حوزه شهردار Dargahi@hamedan.ir  
  تورج نصری مدیر امور مالی Nasri@hamedan.ir  
  حسین خانجانی مدیر خدمات شهری Khanjani@hamedan.ir  
  عادل جعفری مدیر برنامه و بودجه Jafari@hamedan.ir  
  علی طهماسبی مدیر درآمد Tahmasbi@hamedan.ir  
  علی شریفی مدیر املاک Sharifi@hamedan.ir  
  علیرضا معتمدزاده مدیر روابط عمومی Motamedzadeh@hamedan.ir  
  معراج عاشورلو مدیر سازمان ساماندهی مشاغل Ashoorloo@hamedan.ir  
  حسین سیبی مدیر سازمان مدیریت پسماند Sibi@hamedan.ir  
  محمدرضا بیاناتی مدیر سازمان آتش نشانی Bayanati@hamedan.ir  
  احسان صباغی مدیر سازمان عمران Sabaghi  
  مهران حاجیان مدیر سازمان سرمایه گذاری Hajian@hamedan.ir  
  رضا عسکری مدیر سازمان فناوری اطلاعات Askari@hamedan.ir  
  مهدی آزاد مدیر سازمان سیما منظر Azad@hamedan.ir  
  محمد پوروخشویی مدیر سازمان حمل و نقل Poorvakhshooei@hamedan.ir  
  مهرداد خورشیدوند مدیر سازمان آرامستان ها Khorshidvand@hamedan.ir  
  خانم روحی مدیر مدیریت بحران Roohi@hamedan.ir  
  خانم ثابت مدیر مرکز کنترل ترافیک Sabet@hamedan.ir  
  حسین مردانی مدیر پیشگیری از تخلفات Mardani@hamedan.ir  
  محمدعلی گلشن مدیر مرکز 137 Golshan@hamedan.ir  
  هادی نیازی دبیر کمیسیون ماده 77 Niazi@hamedan.ir  
  مهدی احمدی محرز دبیر کمیسیون ماده 100 Ahamdi@hamedan.ir  
  علی لاهوتی مدیر شرکت سیمان Lahooti@hamedan.ir  

     
 
 
 
 
نقشه شهر همدان    
پورتال جامع شهر همدان    
ضوابط شهرسازی و معماری    
تعرفه عوارض و بهای خدمات    
مناقصه ، مزایده و فراخوان    
آگهی ها و اطلاعیه های شهروندی    
بانک ایده های مدیریت شهری    
آمارنـامه شهرداری همدان    
 
 
 
 
© 2005 - 2019  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
١٣ کاربران آنلاین :
۷۴۳,۷۴۲ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
شورای شهر همدان
سازمان فناوری اطلاعات
پورتال جامع شهر همدان
بانک اطلاعات شهری
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
پایگاه اطلاع رسانی
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
طرح ها و پروژه ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان