Sun August 18, 2019   |   یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸  
   
 
 
  راهبرد مشارکت دستگاه  |  ارتباط با مدیران  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  مناقصه و مزایده  |  پیام ها و اطلاعیه ها
عبـاس صوفـی
شهـردار همـدان
     مناقصه و مزایده
اجراي پروژه آسفالت
اصلاحیه و تمدید آگهي مناقصه واگذاری امور خدمات شهري در محدوده هر يك از مناطق 4 گانه شهرداری همدان
واگذاری امور خدمات شهري در محدوده هر يك از مناطق 4 گانه شهرداری همدان
اصلاحیه آگهی فراخوان مرکز داده پشتیبان شهرداری همدان
خرید ، نصب ، اجرا، آموزش و پشتیبانی سه ساله مرکزداده پشتیبان شهرداری همدان
بیشتر ...
     پیام ها و اطلاعیه ها
تعرفه عوارض محلي و بهاي خدمات شهرداري همدان مصوب سال 1398 اعلام شد
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 1 _ 21 آذرماه 97
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 2و 3 _ 13 آذرماه 97
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 2و 3 _ 27 شهريور 97
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 1و4_ 12 تيرماه 97
بیشتر ...
 
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٧/١١/٢١ تعداد بازدیـد : ١۵٧   بازگشت
 
 
 30 هزار تن آسفالت ریزی در معابر منطقه یک با اعتبار 9 میلیارد تومان

مدیر منطقه یک شهرداری همدان از 35 هزار تن آسفالت ریزی در معابر این منطقه خبر داد و گفت: 9 میلیارد تومان در این زمینه هزینه شده است.

 
 

 امیر فتحیان نسب با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون 35 هزار تن آسفالتریزی در معابر این منطقه انجام شده است، بیان کرد: 9 میلیارد تومان در این زمینه هزینه شده است.

وی تصریح کرد: پروژه روکش و لکهگیری آسفالت در معابر بلوار شهید احمدی روشن، خواجه رشید، خیابان مسکین، عارف، میرزاده عشقی، کوچه پروین اعتصامی، شهید اجاقی، شهید فاضلیان، تالار حافظ، محوطه ساعی، خیابان سعیدیه جنوبی مقابل ورزشگاه شهید شمسیپور، کوچه محرمی و سعیدیه شمالی مقابل برج سعیدیه انجام شده است.

معاون عمرانی منطقه یک شهرداری همدان نیز با بیان اینکه هزینه کل پروژههای عمرانی امسال این منطقه 50 میلیارد تومان است، عنوان کرد: از جمله این پروژهها تثبیت بستر زیرسازی بلوار شهید احمدی روشن و روسازی آن شامل دو لایه آسفالت به مبلغ دو میلیارد تومان است.

عزیزی تصریح کرد: پروژه پیادهروسازی سطح منطقه یک به مبلغ چهار میلیارد تومان شامل بلوار بعثت خیابان سعیدیه شمالی، خیابان میرزاده عشقی، خیابان شکریه، پاسداران، کولانج و خواجه رشید، پروژه بهسازی و مناسبسازی معابر کوی دره مرادبیک با سنگ دیوین به مبلغ 500 میلیون تومان از جمله این پروژهها است.

وی افزود: پروژه احداث بازسازی و توسعه پارکها شامل احداث ادامه پارک یاس واقع در هنرستان، ترمیم و مرمت بوستان ارم و پارک ارم به مبلغ سه میلیارد تومان، جدولگذاری نهری و کانیو منطقه به مبلغ دو میلیارد تومان که شامل جدولگذاری نهری بلوار بعثت، خیابان میرزاده عشقی حد فاصل میدان جهاد تا چهارراه پاستور، خیابان پاسداران از میدان شریعتی، پاسداران، بلوار شهید احمدی روشن از میدان شهید مدرس تا پل پژوهش و جدولگذاری کانیو خیابان کولانج و خیابان کبابیان است.

عزیزی از جمله پروژههای دیگر امسال این منطقه به ساماندهی محوطه و مسیر گنجنامه به مبلغ یک میلیارد تومان اشاره کرد که شامل ترمیم و بازسازی مسیر گنجنامه از میدان عباس آباد تا گنجنامه و ترمیم و مرمت پارک ساعی در گنجنامه است.

وی همچنین به اجرای سامانه مکانیزه آبیاری فضای سبز در بلوار ارم اشاره کرد و گفت: این پروژه نیز به مبلغ 300 میلیون تومان امسال انجام شده است.

معاون عمرانی منطقه یک شهرداری همدان تصریح کرد: احداث سرویس بهداشتی 10 چشمه در پارک لاله به مبلغ 300 میلیون تومان، تجهیز و نگهداری مبلمان شهری به مبلغ 600 میلیون تومان که شامل مرمت مبلمان میدان قائم(عج) و شریعتی، تعریض و کمک به زیرسازی و روسازی سطح منطقه شامل آسفالت و جدولگذاری و پیاده روسازی سعیدیه شمالی مقابل برج سعیدیه در مجموع به مبلغ هشت میلیارد تومان، اجرای پروژههای اصلاح هندسی و بهبود ترافیک و ایمن سازی در سطح منطقه یک شامل دوربرگردانها و اصلاحاتی از این قبیل به مبلغ 600 میلیون تومان و پوشش رودخانه نیازمند نیز به مبلغ 600 میلیون تومان از جمله این پروژهها است.

عزیزی در پایان سخنان خود اظهار کرد: پروژههای اجرایی هم توسط گروه امانی منطقه یک که شامل پیادهرو سازی بلوار شهید احمدی روشن، جدولگذاری بلوار شهید احمدی روشن و پیادهرو بلوار بعثت نیز به مبلغ دو میلیارد تومان انجام شده است.

محمودی، مسؤول بازرسی منطقه یک شهرداری همدان نیز در ادامه اظهار کرد: روند رسیدگی به شکایات ارباب رجوع مطلوب بوده و از همکاری بسیار خوب مسؤولان واحدهای مختلف منطقه یک شهرداری در راستای تکریم ارباب رجوع تشکر میکنم.

محمودی همچنین به شرح اقدامات انجام شده در بخش بازرسی منطقه طی سال جاری پرداخت و افزود: رئوس فعالیتها و تعداد پروندههای حل و فصل شده توسط واحد بازرسی منطقه و رسیدگی و حل و فصل مراجعات روزانه ارباب رجوع متوسط ماهیانه 50 پرونده است، به طوری که در هشت ماهه نخست امسال حدود 400 پرونده رسیدگی شد.

وی در ادامه به تهیه گزارش هفتگی روند رسیدگی به شکایات نیز اشاره و بیان کرد:

بازدید و کنترل هفتگی پروژههای اجرایی و فنی به همراه مدیران واحدهای مربوطه و پیمانکاران و ارائه گزارش کلی به بازرسی ستاد، سرکشی و نظارت بر فعالیتهای فضای سبز منطقه در طول سال بههمراه مدیر واحد مربوطه و همچنین نظارت بر انعقاد قراردادهای فی مابین شهرداری و پیمانکاران فضای سبز، از جمله اقدامات است.

قربانی، رئیس درآمد و نوسازی منطقه یک شهرداری همدان هم با اعلام اینکه در هشت ماهه نخست امسال بودجه پیشبینی شده به میزان 70 درصد محقق شده است، ابراز کرد: صدور پروانه، محاسبه بیش از 100 پروانه ساختمانی در 70 هزار مترمربع و تحقق 65 درصد از بودجه عوارض بر پروانهها، طرح 320 پرونده در کمیسیون ماده صد و وصول مبلغ 65 میلیارد ریال از محل آرای جرائم ماده صد طرح و رسیدگی بیش از 100 پرونده در کمیسیون ماده 77 قانون شهرداری، صدور و وصول 620 فقره فیش کسب و پیشه جهت واحدهای تجاری و تحقق 73 درصدی بودجه مربوطه، از دیگر اقدامات است.

وی تصریح کرد: صدور و ابلاغ 270 فقره اخطار پرداخت عوارض به واحدهای مسکونی، تجاری، اداری و... جهت پیگیری موضوع در مراجع ذیربط، انعقاد قراردادهای تغییر کاربری، تراکم در سطح و ارتفاع، حذف پارکینگ، تجمیع و... و وصول مبلغ 33 میلیارد ریال و... از جمله اقدامات انجام شده در این واحد است.

 
     
 
 
 
 
نقشه شهر همدان    
پورتال جامع شهر همدان    
ضوابط شهرسازی و معماری    
تعرفه عوارض و بهای خدمات    
مناقصه ، مزایده و فراخوان    
آگهی ها و اطلاعیه های شهروندی    
بانک ایده های مدیریت شهری    
آمارنـامه شهرداری همدان    
 
 
 
© 2005 - 2019  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
۴۶ کاربران آنلاین :
۸۵۴,۲۷۸ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
شورای شهر همدان
سازمان فناوری اطلاعات
پورتال جامع شهر همدان
بانک اطلاعات شهری
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
پایگاه اطلاع رسانی
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
طرح ها و پروژه ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان