Tue May 21, 2019   |   سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸  
   
 
 
  ارتباط با شهردار همدان  |  ارتباط با مدیران  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  مناقصه و مزایده  |  پیام ها و اطلاعیه ها
عبـاس صوفـی
شهـردار همـدان
     مناقصه و مزایده
اجراي پروژه آسفالت
اصلاحیه و تمدید آگهي مناقصه واگذاری امور خدمات شهري در محدوده هر يك از مناطق 4 گانه شهرداری همدان
واگذاری امور خدمات شهري در محدوده هر يك از مناطق 4 گانه شهرداری همدان
اصلاحیه آگهی فراخوان مرکز داده پشتیبان شهرداری همدان
خرید ، نصب ، اجرا، آموزش و پشتیبانی سه ساله مرکزداده پشتیبان شهرداری همدان
بیشتر ...
     پیام ها و اطلاعیه ها
تعرفه عوارض محلي و بهاي خدمات شهرداري همدان مصوب سال 1398 اعلام شد
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 1 _ 21 آذرماه 97
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 2و 3 _ 13 آذرماه 97
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 2و 3 _ 27 شهریور 97
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 1و4_ 12 تیرماه 97
بیشتر ...
 
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٧/١٢/٢٣ تعداد بازدیـد : ٨۶   بازگشت
 
 
 آماده‌باش 161 نیروی آتش‌نشانی در چهارشنبه آخر سال

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری همدان از آمادگی کامل آتش نشانان همدان برای تأمین ایمنی شهروندان در روزهای پایانی سال، شب چهارشنبه آخر سال و ایام تعطیلات نوروز خبر داد.

 
 

 

به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری همدان، محمدرضا بیاناتی با اشاره به اینکه 10 ایستگاه و 101 نیروی عملیاتی و فرماندهی مستقر و 60 نیروی پشتیبان در قالب 61 گروه عملیاتی برای تأمین ایمنی شهروندان در شب چهارشنبه آخر سال در وضعیت آماده باش به سر میبرند گفت: علاوه براین با توجه به شلوغی و ازدحام جمعیت در بازار و هسته مرکزی شهر 2 گروه عملیاتی سیار از 24 اسفند در میدان امام خمینی(ره) و حوالی بازار مستقر خواهند شد.

وی با اشاره به استقرار دست کم 5 گروه کامل آتش نشانی در نقاط شلوغ و پرتردد شهر همدان در شب چهارشنبه آخر سال تصریح کرد: علاوه بر ایستگاههای ثابت ده گانه و ایستگاههای موقت گروههای موتورسوار آتش نشانی نیز در این شب و همچنین روز سیزدهم فروردین در شهر گشت زنی خواهند کرد. محمدرضا بیاناتی همچنین از اندیشیدن تدابیر ویژه برای روزهای پنجشنبه و جمعه آخر سال خبر داد و افزود: با توجه به اینکه گروه زیادی از شهروندان در این روزها برای زیارت اهل قبور به باغ بهشت تردد میکنند 4 گروه عملیاتی برای تأمین ایمنی بیشتر در محدوده باغ بهشت و اطراف آن از جمله پل شهید یزداندوست (بابک) مستقر خواهند شد و همزمان گروههای موتوری نیز در آن محدوده به گشت زنی خواهند پرداخت.

وی با اشاره به حجم بالای تردد شهروندان در روز 13 فروردین به اطراف شهر همدان تصریح کرد: در این روز نیز علاوه بر آماده باش کامل نیروهای عملیاتی مستقر در ایستگاههای ده گانه و گشت زنی گروههای آتش نشانی موتور سوار 5 ایستگاه عملیاتی موقت در میدان شهید همدانی، جاده گنجنامه و جاده سد اکباتان برای تأمین هر چه بیشتر ایمنی شهروندان و مسافران نوروزی برقرارخواهد شد. وی از چاپ لوح، بنر و بروشور با موضوع هشدارهای ایمنی برای چارشنبه پایان سال و توزیع آن در ادارات، مدارس و وسایل حمل و نقل عمومی خبر داد و افزود: با همکاری سازمان سیما و منظر و فضای سبز شهری بنرهایی با عناوین یاد شده در معابر پر تردد شهر نصب شده است.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان با اشاره به ارسال توصیههای ایمنی به رسانههای گروهی شامل نشریات، خبرگزاریها، پایگاههای خبری و صدا و سیما اظهار کرد: فعالیت اطلاع رسانی و آگاه سازی در فضای مجازی و ارسال پیامک انبوه هشدارهای ایمنی به شهروندان از دیگر اقدامات این سازمان در آستانه چهارشنبه آخر سال است.

وی از ارسال دستورالعمل ایمنی جهت اماکن اسکان موقت به فرمانداری، اداره کل آموزش و پرورش، میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری، ورزش و جوانان، شهرداری همدان، دانشگاهها و مراکز آموزش عالی، نمایشگاه بین المللی، اداره اوقاف و امور خیریه و سایر دستگاههای متولی اسکان موقت مسافران نوروزی خبر داد و افزود: در ایام نوروز 3 گروه بازرسی از کارشناسان پیشگیری،آموزش و عملیاتی سازمان از محلهای اسکان مسافران از جمله محلهای نصب چادر بازدید میکنند و ضمن ابلاغ دستورالعمل ایمنی به متصدیان اماکن مورد نظر آموزشهای لازم را به مسافران ارائه خواهند کرد. بیاناتی با اشاره به لغو مرخصی کلیه کارکنان عملیاتی و آماده باش کامل نیروهای اداری از 24 اسفند تا 14 فروردین گفت: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری همدان با استفاده از تمام منابع انسانی و امکانات فنی و عملیاتی موجود برای برقراری و حفظ ایمنی شهروندان و مسافران نوروزی تلاش خواهد کرد.

 
     
 
 
 
 
نقشه شهر همدان    
پورتال جامع شهر همدان    
ضوابط شهرسازی و معماری    
تعرفه عوارض و بهای خدمات    
مناقصه ، مزایده و فراخوان    
آگهی ها و اطلاعیه های شهروندی    
بانک ایده های مدیریت شهری    
آمارنـامه شهرداری همدان    
 
 
 
© 2005 - 2019  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
٨ کاربران آنلاین :
۷۴۳,۷۳۷ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
شورای شهر همدان
سازمان فناوری اطلاعات
پورتال جامع شهر همدان
بانک اطلاعات شهری
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
پایگاه اطلاع رسانی
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
طرح ها و پروژه ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان