Thu November 21, 2019   |   پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸  
   
 
 
  راهبرد مشارکت دستگاه  |  ارتباط با مدیران  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  مناقصه و مزایده  |  پیام ها و اطلاعیه ها
عبـاس صوفـی
شهـردار همـدان
     مناقصه و مزایده
فروش يک قطعه زمين در اعتماديه
واگذاري امور پشتيباني و خدماتي مديريت پيشگيري و رفع تخلفات شهري و حريم شهري مناطق
فروش 5 قطعه سرقفلي مغازه
فروش املاک
مطالعات طرح جامع مرمت، احیا و ایمنی بازار همدان
بیشتر ...
     پیام ها و اطلاعیه ها
تعرفه عوارض محلي و بهاي خدمات شهرداري همدان مصوب سال 1398 اعلام شد
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 1 _ 21 آذرماه 97
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 2و 3 _ 13 آذرماه 97
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 2و 3 _ 27 شهريور 97
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 1و4_ 12 تيرماه 97
بیشتر ...
 
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٨/٠۴/٢٠ تعداد بازدیـد : ١۴١   بازگشت
 
 
 دریافت گواهی نامه استاندارد زمین بازی کودکان از سازمان ملی استاندارد

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری همدان از دریافت گواهی نامه استاندارد زمین بازی کودکان از سازمان ملی استاندارد برای اولین بار در کشور خبر داد.

 
 

به نقل از روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری همدان، بابک مهدی آزاد با اعلام این خبر گفت: این گواهی برای پارک مردم، پارک مهر و شهید صابری دریافت شده و سایر پارکها در دستور کار قرار دارد.

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری بیان کرد: پارک مردم با مساحت بالغ بر14 هکتار در تقاطع پل پژوهش واقع است که این پارک دارای امکانات رفاهی و تفریحی از جمله شهربازی و زمین بازی و بزرگترین پارک منطقهای همدان است و همه روزه به خصوص در فصل گرم سال شهروندان زیادی از جای جای همدان به این پارک مراجعه میکنند.

وی اضافه کرد: زمین بازی پارک مردم با مساحت 1500مترمربع دارای 6 مجموعه بازی از جنس پلی اتیلن تاب و سرسره ترکیبی از 2 سکو تا بزرگترین آن 8 سکو و چندین تاب غیر متصل است.

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در این زمینه گفت: با توجه به اهمیت موضوع ایمنی شهروندان به ویژه کودکان و نوجوانان به عنوان آینده سازان این مرز و بوم و رعایت استاندارد ایمنی مراکز تفریحی و زمینهای بازی پارکهای شهر اقدام به راهاندازی واحدی با عنوان استانداردسازی زمینهای بازی کودکان در سازمان کرده ایم تا با هدف مشخص و برنامهریزی شده بتوانیم بالاترین ضریب استاندارد را در پارکها ایجاد کنیم.

وی تصریح کرد: واحد استاندارد سازی زمینهای بازی این سازمان با هماهنگیهای به عمل آمده با اداره کل استاندارد استان همدان، بازرسی زمین بازی تمامی پارکهای شهر در اسفند ماه سال گذشته را در یک نوبت توسط بازرسان شرکت که تأیید صلاحیت شده از سوی اداره کل استاندارد استان هستند به انجام رسانده است.

مهدی آزاد گفت: این سازمان طی برنامهریزی صورت گرفته با به کارگیری پیمانکاران خبره و براساس گزارشات رسیده از بازرسی نوبت اول جمع آوری و جایگزینی با تجهیزات نو و یا رفع موارد غیر ایمن و عدم انطباقهای موجود با استانداردهای مرجع تجهیزات بازی پارکها را در دستور کار دارد.

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری همدان گفت: طی هماهنگیهای به عمل آمده با اداره کل استاندارد استان درخواست بازرسی نوبت دوم داده شد که نهایتاً منجر به دریافت گواهی نامه استاندارد و مجوز تأییدیه ایمنی زمین بازی سه پارک مردم، مهر و شهید صابری شد.

مهدی آزاد افزود: بالا بردن ضریب ایمنی زمینهای بازی کودکان و تجهیز آنها با وسایل به روز از جمله اهداف اجرایی این سازمان به عنوان متولی پارکها و مراکز تفریحی بوده و هست.

وی افزود: در نظر داریم تا در تمامی مناطق مختلف شهر همدان یک زمین بازی کودک را با بالاترین ضریب استاندارد و بهترین و به روزترین وسایل تجهیز کنیم که در همین راستا اقدام به خریداری و نصب 8 مجموعه ترکیبی بازی در 8 پارک کرده ایم.

مهدی آزاد گفت: تمامی مراحل نصب با نظارت شرکت بازرسی با رعایت اصول ایمنی و استاندارد لازم انجام شد و تحویل تجهیزات پس از دریافت تأییدیه ایمنی و گواهی استاندارد خواهد بود.

 
     
 
 
 
 
نقشه شهر همدان    
پورتال جامع شهر همدان    
ضوابط شهرسازی و معماری    
تعرفه عوارض و بهای خدمات    
مناقصه ، مزایده و فراخوان    
آگهی ها و اطلاعیه های شهروندی    
بانک ایده های مدیریت شهری    
آمارنـامه شهرداری همدان    
 
 
 
© 2005 - 2019  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
١۶ کاربران آنلاین :
۹۵۷,۸۳۹ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
شورای شهر همدان
سازمان فناوری اطلاعات
پورتال جامع شهر همدان
بانک اطلاعات شهری
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
پایگاه اطلاع رسانی
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
طرح ها و پروژه ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان