Sat December 7, 2019   |   شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸  
   
 
 
  راهبرد مشارکت دستگاه  |  ارتباط با مدیران  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  مناقصه و مزایده  |  پیام ها و اطلاعیه ها
عبـاس صوفـی
شهـردار همـدان
     مناقصه و مزایده
فروش دو قطعه باغ در بلوار ارم روبروي شهربازي
فروش یک قطعه زمین پشت پارک مردم خیابان پرستار
فروش دو قطعه سرقفلی مغازه بازار مظفريه
فروش يک قطعه زمين در اعتماديه
واگذاري امور پشتيباني و خدماتي مديريت پيشگيري و رفع تخلفات شهري و حريم شهري مناطق
بیشتر ...
     پیام ها و اطلاعیه ها
تعرفه عوارض محلي و بهاي خدمات شهرداري همدان مصوب سال 1398 اعلام شد
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 1 _ 21 آذرماه 97
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 2و 3 _ 13 آذرماه 97
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 2و 3 _ 27 شهريور 97
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 1و4_ 12 تيرماه 97
بیشتر ...
 
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٨/٠۵/١٧ تعداد بازدیـد : ١٧٠   بازگشت
 
 
 نخستین المپیاد ورزشی ایثارگران برگزار می‌شود

شهردار همدان گفت: نخستین المپیاد ورزشی ایثارگران به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان و با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار می‌شود.

 
 

عباس صوفی ظهر چهارشنبه در جلسه کمیته ایثار و شهادت شهرداری همدان با بیان اینکه این سومین جلسه از کمیته بوده و با هدف ترویج فرهنگ جهاد، ایثار و شهادت در همدان برگزار میشود، اظهار کرد: جلسات در راستای همفکری برای ترویج این فرهنگ برگزار میشود.

وی با اشاره به اینکه اقدامات خوبی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در مجموعه شهرداری رخ داده است، گفت: شهرداری همدان اقدامات مختلفی را در این راستا انجام داده است که از آن جمله میتوان به نصب عکس شهدا در نقاط مختلف شهر، نامگذاری کوچهها و خیابانها به نام شهدا همراه با فرازی از وصیتنامه شهید و... اشاره کرد.

شهردار همدان از طراحی یادمان برای سرداران شهید همدان خبر داد و افزود: قصد داریم در این خصوص کار فاخر و معنوی انجام دهیم که در کشور کمنظیر باشد.

صوفی به برگزاری مراسم مختلف برای خانواده شهدا و جانبازان نیز اشاره کرد و با بیان این مطلب که مراسمی هم برای آزادگان برگزار میشود، تصریح کرد: نخستین المپیاد ورزشی ایثارگران به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان و با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار میشود.

وی به راهاندازی دفتر ایثارگران در شهرداری همدان به منظور رسیدگی به امور ایثارگران اشاره کرد و گفت: یادمانی در کنار بنر شهید همدانی طراحی شده است که عکس امیران و سرداران شهید در آن قرار بگیرد.

* علیضمیر: اجرای 3 هزار مترمربع نقاشی شهیدان در شهر

معاون خدمات شهری شهردار همدان نیز در ادامه به اقدامات مختلف شهرداری اشاره کرد و گفت: 3 هزار مترمربع نقاشی شهدا در شهر انجام شده که 200 میلیون تومان در این زمینه هزینه شده و در بین کلانشهرها کمنظیر است.

وحید علیضمیر به بازسازی تصاویر شهدا که 20 سال قبل اجرا شده بود نیز اشاره کرد و افزود: فراخوان مرمت و احیای نقاشی دیواری تصاویر شهیدان داده شده و کارهای هنری بینظیری در این زمینه صورت گرفت.

وی به نصب تصاویر شهدا در 20 نقطه شهری و تغییر آن به صورت دورهای هم اشاره کرد و گفت: نصب تعداد 380 عدد تابلو معرف منقش به تمثال شهدا، ساخت و نصب تعداد 24 عدد تابلو در پلهای عابر پیاده و تقاطعهای غیرهمسطح، نامگذاری 600 کوچه به اسم شهدا به همراه تاریخ تولد و شهادت و فرازی از وصیتنامه شهید، ساخت و نصب 700 تابلوی جدارهای با نام شهدا و... از جمله اقدامات است.

سردار مهدی ظفری، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان همدان هم در این جلسه با تأکید بر اینکه اقدامات خوبی در شهرداری همدان برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت انجام شده است، تصریح کرد: نگرش مدیریت شهری نسبت به فرهنگ شهادت مثبت و جهتدار است.

وی با بیان اینکه باید طرح جامعی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تهیه شود، عنوان کرد: نوع نگاه و عملکرد ما در این خصوص مهم است و چه بسا گاهی کاری فرهنگی صورت میگیرد اما نتیجه ندارد.

سردار مهدی فرجی، جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) نیز در این جلسه از شهرداری همدان به منظور توجه ویژه به فرهنگ ایثار و شهادت و اقدامات انجام شده در این خصوص، قدردانی و ابراز کرد: کارهای ارزشمندی در این خصوص انجام شده که خروجی خوبی هم دارد.

سردار حمید حسام از رزمندگان دفاع مقدس هم ابراز کرد: کارهای خوبی در شهرداری همدان در زمینه عکس و نقاشی شهدا و نصب نام شهیدان در کوچهها انجام شده است.

سردار حاج میرزا سلگی، یکی دیگر از رزمندگان دفاع مقدس نیز با اشاره به اینکه شهرداری همدان اقدامات مؤثری را در زمینه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت انجام داده است، گفت: دستگاههای دیگر نیز باید در این زمینه اقدام کنند.

*صفدری: شهرداری همدان اقدامات گسترده و منسجمی را در خصوص ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دارد که قابل تقدیر است

صفدری، مدیر بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان همدان هم عنوان کرد: شهرداری همدان اقدامات گسترده و منسجمی را در خصوص ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دارد که قابل تقدیر است.

وی به برنامههای مختلف اجرا شده برای خانواده شهدا و جانبازان و تأثیر مثبت آن اشاره و بیان کرد: شهرداری همدان همچنین اقداماتی را با همکاری مساجد و پایگاههای مقاومت انجام داده است.

 
     
 
 
 
 
نقشه شهر همدان    
پورتال جامع شهر همدان    
ضوابط شهرسازی و معماری    
تعرفه عوارض و بهای خدمات    
مناقصه ، مزایده و فراخوان    
آگهی ها و اطلاعیه های شهروندی    
بانک ایده های مدیریت شهری    
آمارنـامه شهرداری همدان    
 
 
 
© 2005 - 2019  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
۴ کاربران آنلاین :
۹۶۴,۷۱۱ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
شورای شهر همدان
سازمان فناوری اطلاعات
پورتال جامع شهر همدان
بانک اطلاعات شهری
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
پایگاه اطلاع رسانی
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
طرح ها و پروژه ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان