Fri December 6, 2019   |   جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸  
   
 
 
  راهبرد مشارکت دستگاه  |  ارتباط با مدیران  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  مناقصه و مزایده  |  پیام ها و اطلاعیه ها
عبـاس صوفـی
شهـردار همـدان
     مناقصه و مزایده
فروش دو قطعه باغ در بلوار ارم روبروي شهربازي
فروش یک قطعه زمین پشت پارک مردم خیابان پرستار
فروش دو قطعه سرقفلی مغازه بازار مظفريه
فروش يک قطعه زمين در اعتماديه
واگذاري امور پشتيباني و خدماتي مديريت پيشگيري و رفع تخلفات شهري و حريم شهري مناطق
بیشتر ...
     پیام ها و اطلاعیه ها
تعرفه عوارض محلي و بهاي خدمات شهرداري همدان مصوب سال 1398 اعلام شد
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 1 _ 21 آذرماه 97
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 2و 3 _ 13 آذرماه 97
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 2و 3 _ 27 شهريور 97
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 1و4_ 12 تيرماه 97
بیشتر ...
 
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٨/٠۶/١٧ تعداد بازدیـد : ١٩٧   بازگشت
 
 
 راهکارهای شورا برای رفع موانع اقتصادی شهر

رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان از ارائه راهکارهای شورا برای رفع موانع اقتصادی شهر خبر داد.

 
 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، حسین قراباغی در گفتوگویی بیان کرد: در نشست تخصصی این کمیسیون تصمیمات مورد تأکید بهمنظور رفع موانع و راهکارهای جذب و تشویق فعالان اقتصادی، سرمایهگذاری و گردشگری با محوریت معاونت هماهنگی امور اقتصادی و سرمایهگذاری استانداری در قالب راهکارهای اثربخش، گرفته شد.

وی افزود: در راستای تقویت و توسعه صنعت گردشگری بهویژه رونق اقتصادی شهر و استان همدان، برنامهریزی و تعیین ردیف اعتباری و مطالعاتی با محوریت حوزه معاونت اقتصادی استانداری و دستگاههای ذیربط بهمنظور ایجاد زیرساخت حملونقل با حمایت از ساخت مترو بین شهری و پیشبینی یک خط اختصاصی به غار علیصدر، مورد تأیید و موافقت کمیسیون اقتصاد، سرمایهگذاری و گردشگری شورا قرار گرفت.

رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایهگذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان اظهار کرد: در راستای تقویت صنعت گردشگری، رفع موانع حملونقل و ترافیک و ایجاد زیرساخت اساسی سرمایهگذاری نیز برنامهریزی و تأمین اعتبار توسعه و تجهیز زیرساخت جادهای مسیر حیدره بالای شهر و دسترسی بوستان تفریحی و گردشگری در منطقه فخرآباد برای تسهیل جذب سرمایهگذاران و رفع ترافیک معابر اصلی منتهی به بوستانها با محوریت معاونت امور اقتصادی استانداری و دستگاههای ذیربط مورد تأیید و موافقت این کمیسیون تخصصی قرار گرفت.

قراباغی با توجه به منابع محدود مالی و اعتباری اداره کل میراث فرهنگی، صنایعدستی و گردشگری استان و همچنین شهرداری، گفت: برنامهریزی و اختصاص ردیف اعتبار مالی و عمرانی با محوریت معاونت امور اقتصادی استانداری و دستگاههای ذیربط برای اجرای طرح جدارهسازی پیادهراههای بوعلی، اکباتان و میدان امام(ره) به عنوان میدان مرکزی همدان بهمنظور توسعه ساختار صنعت گردشگری، احیا و بازآفرینی اماکن و معابر دارای ارزش تاریخی و بهبود سیماومنظر محیط شهری مورد تأیید و موافقت اعضای کمیسیون تخصصی اقتصاد شورا قرارگرفت.

وی با اشاره به برگزاری همایش سرمایهگذاری مدیریت شهری در آبانماه امسال، ادامه داد: برنامهریزی دقیق، تأمین منابع مالی، همراهی سایر دستگاههای ذیربط و بهرهگیری از ظرفیت سایر فرصتهای اقتصادی و گردشگری (از جمله بانکها، هتلها، اتاق بازرگانی، اصناف، واحدهای تولیدی دارای نشان تجاری و... ) در زمینه اجرای بهینه و مؤثر همایش سرمایهگذاری مطرح شد که با نظارت و اجرای معاونت امور اقتصادی استانداری و تأمین منابع مالی مصوب شهرداری (بودجه مصوب98) مورد تأکید و موافقت قرار گرفت.

قراباغی در ادامه گفت: در این کمیسیون ضمن تعیین تکلیف موانع و مشکلات پیادهراه اکباتان براساس تأکید استاندار و شورای اسلامی شهر، مورد تأکید و موافقت قرار گرفت تا شهرداری در زمینه بازگشایی پارکینگ تپه هگمتانه، بازگشایی معبر بین میدان هگمتانه و میدان هفت تیر با محوریت فرمانداری همدان و سایر دستگاهایی ذیربط اقدام کند.

رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایهگذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان در پایان گفت: اجرای پروژه سرمایهگذاری احداث پارک آبی واقع در منطقه نمونه گردشگری باغ میوه در جوار فرودگاه همدان همراه با مساعدت اداره کل میراث فرهنگی، صنایعدستی و گردشگری و همچنین رفع موانع موجود توسط دستگاههای ذیربط، ضمن هماهنگی معاونت امور اقتصادی استانداری، مورد تأکید و موافقت قرار گرفت.

 
     
 
 
 
 
نقشه شهر همدان    
پورتال جامع شهر همدان    
ضوابط شهرسازی و معماری    
تعرفه عوارض و بهای خدمات    
مناقصه ، مزایده و فراخوان    
آگهی ها و اطلاعیه های شهروندی    
بانک ایده های مدیریت شهری    
آمارنـامه شهرداری همدان    
 
 
 
© 2005 - 2019  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
۵ کاربران آنلاین :
۹۶۴,۶۸۸ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
شورای شهر همدان
سازمان فناوری اطلاعات
پورتال جامع شهر همدان
بانک اطلاعات شهری
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
پایگاه اطلاع رسانی
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
طرح ها و پروژه ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان