Sun September 15, 2019   |   یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸  
   
 
 
  راهبرد مشارکت دستگاه  |  ارتباط با مدیران  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  مناقصه و مزایده  |  پیام ها و اطلاعیه ها
عبـاس صوفـی
شهـردار همـدان
     مناقصه و مزایده
اجراي پروژه آسفالت
اصلاحیه و تمدید آگهي مناقصه واگذاری امور خدمات شهري در محدوده هر يك از مناطق 4 گانه شهرداری همدان
واگذاری امور خدمات شهري در محدوده هر يك از مناطق 4 گانه شهرداری همدان
اصلاحیه آگهی فراخوان مرکز داده پشتیبان شهرداری همدان
خرید ، نصب ، اجرا، آموزش و پشتیبانی سه ساله مرکزداده پشتیبان شهرداری همدان
بیشتر ...
     پیام ها و اطلاعیه ها
تعرفه عوارض محلي و بهاي خدمات شهرداري همدان مصوب سال 1398 اعلام شد
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 1 _ 21 آذرماه 97
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 2و 3 _ 13 آذرماه 97
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 2و 3 _ 27 شهريور 97
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 1و4_ 12 تيرماه 97
بیشتر ...
 
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٨/٠۶/١٧ تعداد بازدیـد : ١٠٣   بازگشت
 
 
 راهکارهای شورا برای رفع موانع اقتصادی شهر

رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایه‌گذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان از ارائه راهکارهای شورا برای رفع موانع اقتصادی شهر خبر داد.

 
 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، حسین قراباغی در گفتوگویی بیان کرد: در نشست تخصصی این کمیسیون تصمیمات مورد تأکید بهمنظور رفع موانع و راهکارهای جذب و تشویق فعالان اقتصادی، سرمایهگذاری و گردشگری با محوریت معاونت هماهنگی امور اقتصادی و سرمایهگذاری استانداری در قالب راهکارهای اثربخش، گرفته شد.

وی افزود: در راستای تقویت و توسعه صنعت گردشگری بهویژه رونق اقتصادی شهر و استان همدان، برنامهریزی و تعیین ردیف اعتباری و مطالعاتی با محوریت حوزه معاونت اقتصادی استانداری و دستگاههای ذیربط بهمنظور ایجاد زیرساخت حملونقل با حمایت از ساخت مترو بین شهری و پیشبینی یک خط اختصاصی به غار علیصدر، مورد تأیید و موافقت کمیسیون اقتصاد، سرمایهگذاری و گردشگری شورا قرار گرفت.

رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایهگذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان اظهار کرد: در راستای تقویت صنعت گردشگری، رفع موانع حملونقل و ترافیک و ایجاد زیرساخت اساسی سرمایهگذاری نیز برنامهریزی و تأمین اعتبار توسعه و تجهیز زیرساخت جادهای مسیر حیدره بالای شهر و دسترسی بوستان تفریحی و گردشگری در منطقه فخرآباد برای تسهیل جذب سرمایهگذاران و رفع ترافیک معابر اصلی منتهی به بوستانها با محوریت معاونت امور اقتصادی استانداری و دستگاههای ذیربط مورد تأیید و موافقت این کمیسیون تخصصی قرار گرفت.

قراباغی با توجه به منابع محدود مالی و اعتباری اداره کل میراث فرهنگی، صنایعدستی و گردشگری استان و همچنین شهرداری، گفت: برنامهریزی و اختصاص ردیف اعتبار مالی و عمرانی با محوریت معاونت امور اقتصادی استانداری و دستگاههای ذیربط برای اجرای طرح جدارهسازی پیادهراههای بوعلی، اکباتان و میدان امام(ره) به عنوان میدان مرکزی همدان بهمنظور توسعه ساختار صنعت گردشگری، احیا و بازآفرینی اماکن و معابر دارای ارزش تاریخی و بهبود سیماومنظر محیط شهری مورد تأیید و موافقت اعضای کمیسیون تخصصی اقتصاد شورا قرارگرفت.

وی با اشاره به برگزاری همایش سرمایهگذاری مدیریت شهری در آبانماه امسال، ادامه داد: برنامهریزی دقیق، تأمین منابع مالی، همراهی سایر دستگاههای ذیربط و بهرهگیری از ظرفیت سایر فرصتهای اقتصادی و گردشگری (از جمله بانکها، هتلها، اتاق بازرگانی، اصناف، واحدهای تولیدی دارای نشان تجاری و... ) در زمینه اجرای بهینه و مؤثر همایش سرمایهگذاری مطرح شد که با نظارت و اجرای معاونت امور اقتصادی استانداری و تأمین منابع مالی مصوب شهرداری (بودجه مصوب98) مورد تأکید و موافقت قرار گرفت.

قراباغی در ادامه گفت: در این کمیسیون ضمن تعیین تکلیف موانع و مشکلات پیادهراه اکباتان براساس تأکید استاندار و شورای اسلامی شهر، مورد تأکید و موافقت قرار گرفت تا شهرداری در زمینه بازگشایی پارکینگ تپه هگمتانه، بازگشایی معبر بین میدان هگمتانه و میدان هفت تیر با محوریت فرمانداری همدان و سایر دستگاهایی ذیربط اقدام کند.

رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایهگذاری و گردشگری شورای اسلامی شهر همدان در پایان گفت: اجرای پروژه سرمایهگذاری احداث پارک آبی واقع در منطقه نمونه گردشگری باغ میوه در جوار فرودگاه همدان همراه با مساعدت اداره کل میراث فرهنگی، صنایعدستی و گردشگری و همچنین رفع موانع موجود توسط دستگاههای ذیربط، ضمن هماهنگی معاونت امور اقتصادی استانداری، مورد تأکید و موافقت قرار گرفت.

 
     
 
 
 
 
نقشه شهر همدان    
پورتال جامع شهر همدان    
ضوابط شهرسازی و معماری    
تعرفه عوارض و بهای خدمات    
مناقصه ، مزایده و فراخوان    
آگهی ها و اطلاعیه های شهروندی    
بانک ایده های مدیریت شهری    
آمارنـامه شهرداری همدان    
 
 
 
© 2005 - 2019  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
١٢١ کاربران آنلاین :
۹۰۶,۴۷۳ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
شورای شهر همدان
سازمان فناوری اطلاعات
پورتال جامع شهر همدان
بانک اطلاعات شهری
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
پایگاه اطلاع رسانی
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
طرح ها و پروژه ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان