Sat December 7, 2019   |   شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸  
   
 
 
  راهبرد مشارکت دستگاه  |  ارتباط با مدیران  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  مناقصه و مزایده  |  پیام ها و اطلاعیه ها
عبـاس صوفـی
شهـردار همـدان
     مناقصه و مزایده
فروش دو قطعه باغ در بلوار ارم روبروي شهربازي
فروش یک قطعه زمین پشت پارک مردم خیابان پرستار
فروش دو قطعه سرقفلی مغازه بازار مظفريه
فروش يک قطعه زمين در اعتماديه
واگذاري امور پشتيباني و خدماتي مديريت پيشگيري و رفع تخلفات شهري و حريم شهري مناطق
بیشتر ...
     پیام ها و اطلاعیه ها
تعرفه عوارض محلي و بهاي خدمات شهرداري همدان مصوب سال 1398 اعلام شد
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 1 _ 21 آذرماه 97
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 2و 3 _ 13 آذرماه 97
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 2و 3 _ 27 شهريور 97
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 1و4_ 12 تيرماه 97
بیشتر ...
 
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٨/٠۶/٢٠ تعداد بازدیـد : ٢٢٢   بازگشت
 
 
 هیأت رئیسه شورای شهر همدان انتخاب شدند

انتخابات هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر همدان در چهلمین جلسه رسمی صحن شورا برگزار شد که در این جلسه، اعضای هیأت رئیسه سال سوم از دوره پنجم شورای شهر همدان مشخص شدند.

 
 

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، در این جلسه که با حضور معاون برنامهریزی و امور عمرانی فرماندار همدان همراه بود، کامران گردان با اکثریت آرا برای دومین سال متوالی به عنوان رئیس شورا انتخاب شد.

حمید بادامینجات به عنوان تنها نامزد نایب رئیس شورا، اعلام آمادگی کرد که وی نیز با اکثریت آرا برای دومین سال متوالی، نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان شد.

در ادامه انتخابات هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر همدان، مریم روانبخش، رضوان سلماسی و جواد گیاه شناس به ترتیب به عنوان منشی اول، دوم و سوم انتخاب شدند.

رئیس شورای اسلامی شهر همدان در این جلسه ضمن تسلیت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) با تأکید بر اینکه کمیته انطباق فرمانداری همدان با حُسن نیت بر اساس قوانین، مدیریت شهری را کمک میکند، گفت: کمیته انطباق فرمانداری همکاری خوبی با مدیریت شهری در راستای خدماتدهی بهتر به شهر و شهروندان دارد؛ به گونهای که توانستیم بیشترین مصوبات کمیسیونها را در کمیته انطباق داشته باشیم.

کامران گردان با اشاره به انسجام و همدلی موجود در شورای پنجم و با بیان اینکه هیچگونه تنشی در شورا نبوده و نیست، اظهار کرد: اعضای شورای پنجم همانند گذشته در کنار هم قرار دارند و تمامی اعضا رئیس و مشاور ما هستند.

وی با تأکید بر اینکه هیچگونه ارجحیتی به دیگر اعضا ندارم، افزود: سعی میکنیم با همفکری، مصوبات بهتری داشته باشیم که بنده در این بین به عنوان هماهنگکننده شورا حضور دارم.

گردان همچنین با تأکید بر اینکه رؤسای کمیسیونها نیز امور تخصصی شورا را پیش میبرند، ادامه داد: کارها به نحو مطلوب در کمیسیونها پیش میرود.

*زمانی: ارسال مصوبات راهگشا در شهر همدان به فرمانداری

معاون امور عمرانی فرماندار همدان نیز با بیان اینکه همدلی و وفاق در شورای اسلامی شهر همدان حکمفرماست، گفت: در شوراها اختلاف سلیقه و نظر وجود دارد، اما این امر در راستای پیشرفت و ارتقای کارها مؤثر است.

رضا زمانی افزود: خوشبختانه مصوبات خوب و راهگشایی در شهر همدان به فرمانداری ارسال میشود که امید است این روند ادامه یابد.

وی با اشاره به تصویب بیش از 80 درصد مصوبات ارسالی شورای اسلامی شهر همدان به کمیته انطباق فرمانداری، اظهار کرد: با توجه به اینکه مصوبات خوبی به کمیته انطباق ارسال میشود، بیشتر مصوبات این شورا بر اساس قوانین، مورد تأیید این کمیته قرار میگیرد.

* معرفی رؤسا و اعضای کمیسیونهای شورا

در ادامه این جلسه، رؤسا و اعضای کمیسیونهای شورا به شرح زیر انتخاب و معرفی شدند.

با اظهارنظر اعضای شورای اسلامی شهر، تکلیف رؤسای 8 کمیسیون و مرکز مطالعات و پژوهشهای شورای اسلامی شهر همدان در سال سوم، دور پنجم به مدت یک سال مشخص شد.

پس از مشخص شدن اعضای کمیسیون مربوطه و بنا بر نظر همان اعضا، رضوان سلماسی به عنوان رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی و حمید بادامینجات، حسین قراباغی، اکبر کاوسیامید و جواد گیاهشناس به عنوان اعضای این کمیسیون، انتخاب شدند.

در ادامه سید مسعود عسگریان به عنوان رئیس کمیسیون نظارت، بازرسی و امور اداری انتخاب شد و کامران گردان، علی فتحی، مریم روانبخش و حسین قراباغی هم اعضای این کمیسیون هستند.

حسین قراباغی نیز به عنوان رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایهگذاری و گردشگری شورا انتخاب شد و کامران گردان، حمید بادامینجات، علی فتحی، مریم روانبخش و رضوان سلماسی به عنوان اعضای این کمیسیون فعالیت خواهند داشت.

کمیسیون فنی و عمرانی شورا به ریاست علی رحیمیفر و عضویت کامران گردان، حمید بادامینجات، اکبر کاوسیامید و نرگس نورالهزاده شکل گرفت.

علی فتحی به عنوان رئیس کمیسیون خدمات شهری، حملونقل و ترافیک و محیط زیست شورا و کامران گردان، سید مسعود عسگریان، رضوان سلماسی، اکبر کاوسیامید و مریم روانبخش نیز به عنوان اعضای این کمیسیون معرفی شدند.

همچنین نرگس نورالهزاده ریاست کمیسیون شهرسازی و معماری شورا را برعهده گرفت که علی رحیمیفر، سید مسعود عسگریان، رضوان سلماسی و اکبر کاوسیامید اعضای کمیسیون خواهند بود.

در ادامه مریم روانبخش به عنوان رئیس کمیسیون حقوقی و رسیدگی به شکایات مردمی شورا انتخاب شد که اعضای این کمیسیون را علی فتحی، جواد گیاهشناس، سید مسعود عسگریان، علی رحیمیفر و کامران گردان تشکیل میدهند.

کمیسیون برنامه، بودجه و مالی شورا به ریاست اکبر کاوسیامید و عضویت حمید بادامینجات، علی رحیمیفر، سید مسعود عسگریان، حسین قراباغی، نرگس نورالهزاده و مریم روانبخش شکل گرفت.

ریاست مرکز مطالعات و پژوهشهای شورا نیز برعهده جواد گیاه شناس خواهد بود که هیأت امنای مرکز نیز شامل حسین قراباغی، حمید بادامینجات، اکبر کاوسیامید و کامران گردان طی یک سال آینده است.

 
     
 
 
 
 
نقشه شهر همدان    
پورتال جامع شهر همدان    
ضوابط شهرسازی و معماری    
تعرفه عوارض و بهای خدمات    
مناقصه ، مزایده و فراخوان    
آگهی ها و اطلاعیه های شهروندی    
بانک ایده های مدیریت شهری    
آمارنـامه شهرداری همدان    
 
 
 
© 2005 - 2019  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
١٧ کاربران آنلاین :
۹۶۴,۷۰۰ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
شورای شهر همدان
سازمان فناوری اطلاعات
پورتال جامع شهر همدان
بانک اطلاعات شهری
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
پایگاه اطلاع رسانی
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
طرح ها و پروژه ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان