Mon July 13, 2020   |   دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹  
   
 
 
  راهبرد مشارکت دستگاه  |  ارتباط با مدیران  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  مناقصه و مزایده  |  پیام ها و اطلاعیه ها
عبـاس صوفـی
شهـردار همـدان
     مناقصه و مزایده
فروش 2 قطعه زمين مسکوني بلوار بعثت
فروش 5 قطعه زمین تجاری مجتمع کشاورز
فروش 4 قطعه زمین مسکونی شهرک فرهنگیان
فروش یک قطعه زمین مسکونی
واگذاري كليه امور کاشت و نگهداری فضای سبزاصلی شهر همدان جهت بخش شمالی منطقه یک
بیشتر ...
     پیام ها و اطلاعیه ها
تعرفه عوارض و بهای خدمات سال 1399 شهرداری همدان
تعرفه عوارض محلي و بهاي خدمات شهرداري همدان مصوب سال 1398 اعلام شد
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 1 _ 21 آذرماه 97
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 2و 3 _ 13 آذرماه 97
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 2و 3 _ 27 شهريور 97
بیشتر ...
 
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٨/٠٧/٢٨ تعداد بازدیـد : ٢٩٠   بازگشت
 
 
 سال آینده ساختار دفترچه خدمات شهری باید اصلاح شود

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر همدان گفت: باید ساختار دفترچه پیمان پیمانکاران در حوزه خدمات شهری برای سال آینده اصلاح شود.

 
 

علی فتحی در جلسه کمیسیون خدمات شهری شورا، اظهار کرد: سقف پرداختی سال 98 کارگران و پاکبانان خدمات شهری در قالب متمم بودجه، اصلاح و به شورا ارائه شود.

وی با تأکید بر اینکه جمعهکاری پاکبانان باید بهصورت یک هفته در میان، تعریف شود، عنوان کرد: ساعت اضافهکاری پاکبانان در قالب عدالت اجتماعی هرچه سریعتر تعیینتکلیف شود.

* تأکید بر حمایت از انجمن معتادان گمنام

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر همدان همچنین با توجه به حضور نمایندگان انجمن معتادان گمنام بهمنظور رفع مشکلات و تأمین نیازهایشان در جلسه کمیسیون، گفت: در راستای حمایت از این انجمن اخلاقمدار، تمام تلاش خود را به کار گرفتهایم و خواهیم گرفت؛ از این رو بهمنظور تسریع در روند فعالیتهای آنان میبایست مشکلات مکان، تبلیغات محیطی و... مورد توجه ویژه مدیران شهری قرار گیرد.

فتحی در ادامه ابراز امیدواری کرد انجمن معتادان گمنام همراه با حمایت سختافزاری و معنوی مسؤولان امر بهویژه مدیران شهری، مسیر افتخار، سلامت و بهبودی را با قوت ادامه دهد.

وی با تأکید بر حداکثر همکاری حوزه سیماومنظر شهرداری برای نصب بنرهای انجمن معتادان گمنام، بازدید از جلسات کوی شهید مدنی این انجمن در راستای جلوگیری از تعطیلی آن و همچنین حل مشکل جلسه کوی فرهنگیان را از جمله موارد قابل پیگیری کمیسیون خدمات شهری شورا دانست.

* عسگریان: نباید خدماترسانی در شهر تعطیل شود

رئیس کمیسیون نظارت، بازرسی و امور اداری شورای اسلامی شهر همدان نیز با تأکید بر اینکه مردم نباید بارِ مشکلات شهری را بر دوش بکشند، گفت: فضای شهری در تمامی روزهای سال باید برای آسایش شهروندان به صورت مناسب مهیا باشد؛ در حالیکه تأکید داریم باید رفاه و آسایش پاکبانها هم در نظر گرفته شود.

سید مسعود عسگریان افزود: تعطیلی خدمات شهری با نفسِ وظایف ذاتی شهرداری، همخوانی ندارد؛ از اینرو علیرغم تأکید بر حق و حقوق مناسب و بهموقع پاکبان، باید گفت که خدماترسانی در شهر نباید تعطیل شود.

وی با تأکید بر اینکه باید در شرایط فعلی اقتصادی جامعه حقوق و مزایای کارگران خدمات شهری افزایش یابد، گفت: اعضای شورا حتماً در هنگام تنظیم بودجه سال 1399 به این مهم، توجه ویژه خواهند داشت.

عسگریان ادامه داد: با هماهنگی لازم با شهرداری همدان میتوان متمم قرارداد با پیمانکاران را منعقد کرد تا برای افزایش میزان اضافه کاری کارگران خدمات شهری (پاکبانان) تا پایان امسال اقدام مؤثری به عمل آید.

رئیس کمیسیون نظارت، بازرسی و امور اداری شورای اسلامی شهر همدان ادامه داد: بهمنظور کاهش هزینهها و صرفهجوییها باید به سمتی برویم که بهرهبری بیشتری را شاهد باشیم؛ زیرا از دیدگاه مردم، اگر بخواهیم خدماتدهی را بهمنظور صرفهجویی هزینهها، کاهش دهیم، امر پذیرفتنی نیست.

عسگریان بیان کرد: انتظار میرود دفترچه پیمان پیمانکاران در حوزه خدمات شهری با مشورت کمیسیون خدمات شهری، اصلاح و بهینه شود تا شاهد تحول چشمگیری باشیم که ضمن افزایش درآمد پاکبانها، بهرهوری بالا برود و شاهد کاهش هزینهها در برابر ارائه امور بهینه، باشیم.

عسگریان با تأکید بر اینکه تکلیف قانونی و مدیریتی خدمات شهری باید مشخص شود، گفت: در حوزه تکلیف مدیریتی میبایست بهرغم کاهش نیروهای مازاد، نظاممند عمل شود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر همدان، وی با تأکید بر اینکه برنامهریزی مستمر و بهینه برای نیروی خدماتی در حوزه پیمانکار خدمات شهری امری ضروری است، گفت: استفاده بهینه از روشهای نظاممند در این حوزه ضمن افزایش بهرهوری، آسیبهای موجود را بر طرف خواهد کرد که باید به دنبال اصلاح بهینه شرایط باشیم.

 
     
 
 
 
 
نقشه شهر همدان    
پورتال جامع شهر همدان    
ضوابط شهرسازی و معماری    
تعرفه عوارض و بهای خدمات    
مناقصه ، مزایده و فراخوان    
آگهی ها و اطلاعیه های شهروندی    
بانک ایده های مدیریت شهری    
آمارنـامه شهرداری همدان    
 
 
 
© 2005 - 2020  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
٨ کاربران آنلاین :
۱,۱۰۱,۵۳۸ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
شورای شهر همدان
سازمان فناوری اطلاعات
پورتال جامع شهر همدان
بانک اطلاعات شهری
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
پایگاه اطلاع رسانی
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
طرح ها و پروژه ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان