Mon June 1, 2020   |   دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹  
   
 
 
  راهبرد مشارکت دستگاه  |  ارتباط با مدیران  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  مناقصه و مزایده  |  پیام ها و اطلاعیه ها
عبـاس صوفـی
شهـردار همـدان
     مناقصه و مزایده
واگذاري كليه امور کاشت و نگهداري فضاي سبزاصلي شهر همدان
واگذاری پروژه تعمیر و نگهداری پل عابر پیاده مکانیزه
واگذاری امور نصب و جمع آوری داربست های فلزی سطح شهر
واگذاري كليه امور کاشت و نگهداري فضاي سبزاصلي شهر همدان
واگذاری امور خدمات شهري در محدوده هر يك از مناطق 4 گانه شهرداری همدان
بیشتر ...
     پیام ها و اطلاعیه ها
تعرفه عوارض و بهای خدمات سال 1399 شهرداری همدان
تعرفه عوارض محلي و بهاي خدمات شهرداري همدان مصوب سال 1398 اعلام شد
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 1 _ 21 آذرماه 97
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 2و 3 _ 13 آذرماه 97
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 2و 3 _ 27 شهريور 97
بیشتر ...
 
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٨/١٠/٢٣ تعداد بازدیـد : ٢۵۶   بازگشت
 
 
 دلجویی مسؤولان استان از خانواده شهدای همدانی هواپیمای اوکراین

روز گذشته مسؤولان استان همدان با حضور در منزل خانواده شهدای حادثه هواپیمای اوکراین، با خانواده این شهدا ابراز همدردی کردند

 
 

ظهر دیروز نماینده ولی فقیه در استان همدان، فرمانده سپاه انصارالحسین(ع)، جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان، فرمانده انتظامی استان، فرماندار همدان، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان به همراه دیگر مسؤولان با حضور در منزل خانواده شهدای سانحه اخیر هواپیمای اوکراین، ضمن همدردی با خانواده این شهیدان، مراتب ابراز تأسف و ناراحتی خود را از این سانحه ابراز کردند.

* آیتا... شعبانی: خواسته همه ما این است که قصور از طرف هر کسی بوده باید اعلام شود

نماینده ولی فقیه در استان همدان در این دیدار با تأکید بر اینکه این مصیبت بزرگ، کام همه مردم ما را تلخ کرد، گفت: امروز تنها خانواده این شهدا عزادار نیستند، بلکه همه ملت ایران عزادار از دست دادن این افراد هستند.

آیتا... حبیب الله شعبانی با بیان اینکه خداوند در قرآن بر صبر تأکید دارد، یادآور شد: حقیقتاً این اتفاق مصیبت بسیار سختی است به همین دلیل بنده و مسؤولان استان همدان برای ابراز همدردی به منازل این عزیزان آمده ایم.

وی افزود: باید به یاد داشته باشیم که اینها امتحانات الهی است و انشاءالله صبر بازماندگان، غفران الهی را برای این شهدا به همراه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه این اتفاق یک خطای انسانی بود و مسؤولان هم رسماً عذرخواهی کردند، خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب به عنوان بالاترین مقام کشور خواستار رفتار صادقانه مسؤولان و برخورد با مسببان این انفاق بودند.

وی با بیان این که خواسته همه ما این بود که این اتفاق سریعتر اعلام شود، یادآور شد: برخی از مسائل امنیتی نیازمند رسیدگی و تحقیقات حساس است، ضمن اینکه گرفتن تصمیم در آن شرایط سخت در ده ثانیه نیز کار بسیار سختی بوده است، اما با تمام این مسائل خواسته همه ما این است که قصور از طرف هر کسی بوده باید اعلام شود.

وی با تأکید بر این که این اتفاق فاجعه بزرگی بود که همه مردم را داغدار کرد، گفت: در مورد سپاه که 40 سال شبانه روز برای جان مردم زحمت کشیده است با اشتباه یک فرد نباید برخی از مسائل پیش بیاید و لذا همان طور که دیدید سردار حاجی زاده برای خود آرزوی مرگ کرد و این یک واقعیت بود که با تمام وجود آن را بیان کرد.

وی با تشکر از خانواده شهیدان این حادثه هوایی، ابراز کرد: صبر و نجابت این خانوادهها قابل قدردانی است و قطعاً مراسم با شکوهی برای تشییع و خاکسپاری این شهیدان در همدان خواهیم داشت.

*عدالتخواه: مواضع خانوادههای این شهدا فرصتی را به افرادی که همیشه به دنبال سوء استفاده هستند نداده است

رئیس کل دادگستری همدان نیز که به نمایندگی از آیتا... رئیسی رئیس قوه قضائیه در این دیدارها حاضر شده بود نیز ضمن تسلیت به خانواده شهیدان این حادثه هوایی، یادآور شد: همان طور که در روایات و سیره بزرگان بیان شده است، صبر بر این مصائب بسیار تأکید شده است.

محمدرضاعدالتخواه با بیان اینکه انسانها در معرض آزمایش قرار دارند، تأکید کرد: هیچ کس نمیتواند محاسبه عمر خودش را داشته باشد اما آنچه در این لحظات مهم است این است که همه ما داغدار این شهدا و این جوانان هستیم.

وی تصریح کرد: این اقدام و خطای انسانی نه تنها خانوادههای این عزیزان را بلکه همه ملت و مردم ما را داغدار کرد.

رئیس کل دادگستری همدان با تقدیر از خانوادههای این شهدا، ابراز کرد: مواضعی که خانوادههای این شهدا در این چند روز داشته اند فرصتی را به افرادی که همیشه به دنبال سوء استفاده هستند نداده است و این وظیفه ما است که از شما تشکر کنیم.

*سردار مجیدی: به عنوان خدمتگزار شما امیدوارم بتوانیم با برگزاری مراسمی در شأن این شهدا عظمت آنها را قدر بدانیم

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) همدان نیز با اشاره به جلسه شنبه شب خود با سردار سلامی یادآور شد: امروز بنده از طرف فرمانده کل سپاه پاسداران به منزل شما بزرگواران آمده ام تا عرض تسلیت ایشان را عرض کنم.

سردار مظاهر مجیدی با تأکید بر اینکه از دست دادن عزیزان غم بسیار بزرگی است، ابراز کرد: بنده را که خود نیز خانواده شهید هستم در غم خود شریک بدانید، البته شرایط در زمان جنگ متفاوت با امروز بود و پذیرش این اتفاقات بسیار سخت است.

وی با بیان این که این شهدا را فرزندان خود میدانیم، یادآور شد: پس از شهادت سردار سلیمانی و تهدیدهای دولت آمریکا، کشور در شرایط بسیار سختی قرار داشت و به همین دلیل چهارشنبه شب سطح آمادگی بالایی در کشور اعلام شد که هر گونه تحرک در فضا رصد شود.

وی ادامه داد: قطعاً در چنین شرایطی کنترل کردن فضا کار بسیار سختی است، که متأسفانه با خطای انسانی این اتفاق ناراحت کننده رخ داد.

وی به سخنان سردار حاجی زاده اشاره کرد و گفت: پس از این حادثه فرمانده هوا فضای سپاه شخصاً عذر خواهی کرد و تمام مسؤولیت آن را بر عهده گرفت.

سردار مجیدی در پایان با بیان اینکه در احادیث داریم، اگر خداوند فرزند خانوادهای را بگیرد خودش جانشین آن فرزند در خانه میشود، تصریح کرد: بنده به عنوان خدمتگزار شما امیدوارم بتوانیم با برگزاری مراسمی در شأن این شهدا عظمت آنها را قدر بدانیم.

 
     
 
 
 
 
نقشه شهر همدان    
پورتال جامع شهر همدان    
ضوابط شهرسازی و معماری    
تعرفه عوارض و بهای خدمات    
مناقصه ، مزایده و فراخوان    
آگهی ها و اطلاعیه های شهروندی    
بانک ایده های مدیریت شهری    
آمارنـامه شهرداری همدان    
 
 
 
© 2005 - 2020  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
١٩ کاربران آنلاین :
۱,۰۵۹,۸۵۸ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
شورای شهر همدان
سازمان فناوری اطلاعات
پورتال جامع شهر همدان
بانک اطلاعات شهری
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
پایگاه اطلاع رسانی
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
طرح ها و پروژه ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان