Tue June 2, 2020   |   سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹  
   
 
 
  راهبرد مشارکت دستگاه  |  ارتباط با مدیران  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  مناقصه و مزایده  |  پیام ها و اطلاعیه ها
عبـاس صوفـی
شهـردار همـدان
     مناقصه و مزایده
واگذاري كليه امور کاشت و نگهداري فضاي سبزاصلي شهر همدان
واگذاری پروژه تعمیر و نگهداری پل عابر پیاده مکانیزه
واگذاری امور نصب و جمع آوری داربست های فلزی سطح شهر
واگذاري كليه امور کاشت و نگهداري فضاي سبزاصلي شهر همدان
واگذاری امور خدمات شهري در محدوده هر يك از مناطق 4 گانه شهرداری همدان
بیشتر ...
     پیام ها و اطلاعیه ها
تعرفه عوارض و بهای خدمات سال 1399 شهرداری همدان
تعرفه عوارض محلي و بهاي خدمات شهرداري همدان مصوب سال 1398 اعلام شد
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 1 _ 21 آذرماه 97
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 2و 3 _ 13 آذرماه 97
برنامه ملاقات عمومي شهردار محترم همدان با ساکنين منطقه 2و 3 _ 27 شهريور 97
بیشتر ...
 
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٩/٠٢/٢٨ تعداد بازدیـد : ١٨٠   بازگشت
 
 
 ایجاد استودیو قرآن کودکان در آینده نزدیک

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر همدان گفت: ما می‌خواهیم کودکان را نیز با مفاهیم قرآنی آشنا کنیم و در آینده نزدیک استودیو قرآنی ویژه کودکان در همدان ایجاد می‌شود.

 
 

 

رضوان سلماسی در گفتگو با خبرنگار هگمتانه بیان کرد: سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان در حوزههای اعتقادی و مذهبی حرکات خوبی را در شهر ایجاد کرده است.

وی با اشاره به برنامههای سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: هر ساله در ماه مبارک رمضان معاونت فرهنگی سازمان در تالار قرآن برنامههای روخوانی و تفسیر قرآن را با حضور اقشار مختلف مردم برگزار میکرد که امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا شرایط برگزاری این مراسم به دلیل تجمعات وجود نداشت.

وی افزود: اما اقدام خوبی که این سازمان انجام داد ایجاد استودیو قرآن به صورت مجازی با رعایت تمامی پروتکلها بود که با استقبال بسیار خوب مردم نیز مواجه شد و بنده از نزدیک از این استودیو بازدید کردم که انصافاً حرکت خوبی بود.

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر همدان با اشاره به نامگذاری همدان با عنوان شهر دوستدار کودک گفت: ما می‌‌خواهیم کودکان را نیز با مفاهیم قرآنی آشنا کنیم و در آینده نزدیک استودیو قرآنی ویژه کودکان در همدان ایجاد میشود.

سلماسی خاطرنشان کرد: بر اهمیت آموزش قرآن در سنین کودکی از سوی تمامی علمای ما تأکید شده و به زودی در تالار قرآن همدان این طرح ویژه کودکان ایجاد خواهد شد تا بتوانیم قدمهای مثبتی در این راه برداریم.

*»پویش خدا در همسایگی ماست» از اقدامات خوب شورای اجتماعی محلات

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر همدان گفت: یکی از مؤثرترین اقدامات شورای اجتماعی محلات همدان در ایام بحران ویروس کرونا اجرای «پویش خدا در همسایگی ماست» بود.

سلماسی با اشاره به «پویش خدا در همسایگی ماست» اظهار کرد: باتوجه به بیانات رهبر انقلاب که مردم را دعوت به کمک به خانوادههای بیبضاعت و آسیبدیده در ایام بحران ویروس منحوس کرونا کردند باید همه ما دست به دست هم میدادیم تا بتوانیم اقدام کوچکی در این زمینه انجام دهیم.

وی افزود: در همدان نیز باتوجه به ظرفیت خوبی که با عنوان شورای اجتماعی محلات وجود دارد پویشی با نام «خدا در همسایگی ماست» ایجاد شد که به نظر بنده یکی از مؤثرترین اقدامات شورای اجتماعی محلات بود که انجام پذیرفت.

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر همدان با بیان اینکه باید با تمام توان این پویش ادامه داشته باشد، گفت: شورای اجتماعی محلات همدان از بطن مردم و برای خود مردم ایجاد شده است به طور قطع شناسایی خانوادههای نیازمند با وجود شورای اجتماعی در محلات بسیار آسان خواهد بود.

سلماسی خاطرنشان کرد: با ساماندهی خوبی که در این زمینه ایجاد شد تمامی خانوادههای نیازمند در این 12 محله به خوبی شناسایی شدند و با حفظ کرامت انسانی بستههایی معیشتی در اختیار آنها قرار گرفت.

وی با بیان اینکه این پویش نباید محدود به این زمان شود، بیان کرد: باید در تمامی ایام سال این پویش با کمک تمامی نهادهای حمایتی و افراد خیر هر محله ادامه داشته باشد همچنین با وجود فرهنگسرای کسب و کار نیز باید سعی کنیم خانوادههای نیازمند را به سمت توانمندسازی حرکت دهیم.

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر همدان عنوان کرد: تا پایان شهریور ماه امسال شورای اجتماعی در 48 محله جدید را در دستور کار قرار دادهایم که امیدواریم بتوانیم این اقدامات را در تمام محلات همدان انجام دهیم.

 
     
 
 
 
 
نقشه شهر همدان    
پورتال جامع شهر همدان    
ضوابط شهرسازی و معماری    
تعرفه عوارض و بهای خدمات    
مناقصه ، مزایده و فراخوان    
آگهی ها و اطلاعیه های شهروندی    
بانک ایده های مدیریت شهری    
آمارنـامه شهرداری همدان    
 
 
 
© 2005 - 2020  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
١٨ کاربران آنلاین :
۱,۰۵۹,۸۷۸ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
شورای شهر همدان
سازمان فناوری اطلاعات
پورتال جامع شهر همدان
بانک اطلاعات شهری
 
لینک های مرتبط
شهر الکترونیک همدان
پایگاه اطلاع رسانی
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
طرح ها و پروژه ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان